RODINA je TAM, kde ŽIVOT ZAČÍNÁ
a LÁSKA NIKDY NEKONČÍ.

Hudba

PROČ MĚ NAVŠTÍVIT?

NEMÁM žádné certifikáty atd., ale mám CENNÉ ZKUŠENOSTI, které, když si ODŽIJETE na VLASTNÍ kůži, Vám DAJÍ mnohem VÍC než nějaký cár PAPÍRU…

MÁM DVĚ KRÁSNÉ DĚTI, 13 a 21 let. Jsou to MOJI MILÁČKOVÉ, ZLATÍČKA. VELICE si JICH VÁŽÍM a VĚŘÍM, že i ONI MĚ.

Moc RÁDA se s VÁMI PODĚLÍM o SVÉ ZKUŠENOSTI. MOHU s VÁMI SDÍLET naše SPOLEČNÉ PROŽITKY a VĚCI, které nás POSOUVAJÍ DÁL, abychom byli v NAŠEM RODINNÉM VZTAHU SPOKOJENI a plni RADOSTI. MŮJ NÁZOR je, že to JAK se CÍTÍTE VY jako RODIČE, MÁ na VAŠE DĚTI velký VLIV. PŘEJÍMAJÍ do SVÉHO ŽIVOTA VAŠE NÁZORY a CHOVANÍ, a proto je DŮLEŽITÉ, aby byl VÁŠ VZTAH VYROVNANÝ a v POHODĚ. Když MÁTE ze VZTAHU DOBRÝ POCIT VY…Jsou VAŠE DĚTI ŠŤASTNÉ a SPOKOJENÉ…VÍCE než VY… A to je SKVĚLÉ! MY jako RODIČE UKAZUJEME DĚTEM, jak se MÁ ŽÍT. PROČ jim NEPŘEDAT i SVÉ VLASTNÍ POZITIVNÍ MYŠLENÍ a MILÉ CHOVANÍ? NENÍ tak SLOŽITÉ UKÁZAT, jak je DŮLEŽITÉ, když se MUŽ a ŽENA VNÍMAJÍ jako KRÁL a KRÁLOVNA. MOŽNÁ VÁM za to DĚTI v BUDOUCNU i PODĚKUJÍ a když NE, NEVADÍ. VY budete VNITŘNĚ stejně VĚĎET, že JSTE UDĚLALI MAXIMUM pro JEJICH DOBRO.

Jestli MÁTE CHUŤ si POPOVÍDAT a PROBRAT SVÉ PROBLÉMY, či nějaké SITUACE, které už v ŽIVOTĚ NECHCETE DĚLAT, můžeme na tom SPOLEČNĚ ZAPRACOVAT.

CO VY NA TO?

Tak PLNOU PAROU VPŘED, ať jsou DĚTI ve VAŠEM SPOLEČNÉM VZTAHU ŠŤASTNI.

PŘEJI VÁM TO Z CELÉHO SRDCE. 🙂

rodinný relaxační kurz
rodinný poradce
rodinné vztahy

JAK PROBÍHÁ SETKÁNÍ?

PŘIVÍTÁM Vás i s DĚTMI v MÉM HNÍZEDČKU LÁSKY. POPOVÍDÁME si v POHODĚ u KÁVY či ČAJE o VŠEM, co VÁS TÍŽÍ, co byste RÁDI ZMĚNILI, případně VYŘEŠILI a MĚLI FAJN VZTAH jak SAMI k SOBĚ, tak i ke SVÝM MILOVANÝM DĚTEM. Necháme VŠE PLYNOUT v LÁSCE a HARMONII… JIŽ při OSOBNÍM setkaní a SPOLEČNÉM POVÍDÁNÍ, bude mezi NÁMI PROUDIT LÉČIVÁ ENERGIE, která VÁS PODPOŘÍ k PŘÍJEMNÉ ZMĚNĚ.

Budu se na VÁS VŠECHNY TĚŠIT a VĚŘÍM, že ZAČNETE ŽÍT ŽIVOT v RADOSTI.

PS: V případě že jste z daleka je možné se setkat i online, ale PRFERUJI OSOBNÍ SETKÁNÍ, už jen proto, že naše městečko SLAVONICE je opravdu KRÁSNÉ, ROMANTICKÉ, má SKVĚLOU ENERGII a stojí za to, ho NAVŠTÍVIT.

Cena konzultace:

V PŘÍPADĚ KONZULTACE OSOBNĚ PROSÍM O 50% PLATBU PŘEDEM NA ÚČET A PŘI SETKÁNÍ ONLINE CELOU ČÁSTKU, DĚKUJI.

TERMÍN SI DOMLUVÍME PŘES EMAIL NEBO PO TELFONU.

V PŘÍPADĚ NEJASNOSTÍ MĚ KONTAKTUJTE.

PŘEJI PĚKNÝ A ÚSPĚŠNÝ DEN. 🙂

Osobní setkání 1 hodina

(Platíte 50% ceny předem, zbytek osobně)

2555 Kč

(Dnes zaplatíte pouze 1277 Kč)

Online setkání 1 hodina

(Platíte celou částku předem)

2555 Kč

Ráda Vám zodpovím veškeré otázky.